ART / Sculptures and works of art / Icon 12756568

nr 1275 6568

ICON

rizza i mässing, 31x26 cm, wear, damages.

rizza i mässing, 31x26 cm

Condition: slitage, skador

700

SEK 300

Monday September 16 2019
at 20:32:52

16/9 18:12:22 1      Vinnande bud